Diskuze

Re: Re: Re: Kovala

Ahoj Pavle,
chvíli jsem se nekoukal na Diskuzi a koukám, co se zde neobjevilo za témata. :)

Zpět ale k věci, nevím v čem přesně spočívá metoda, které se věnuješ a jak funguje, ale obecně z toho, co jsem zažil - je důležitá tvá vnitřní připravenost pro zážitky z OOBE. Existují "bezpečnostní záklopky", které, pokud na to nejsi připraven, tě zadrží a tuto zkušenost neumožní. Praxi OOBE předpokládá zvládnutí svých strachů, koncentrační techniky a celkově těžko definovatelná "vnitřní připravenost" (člověk zažívá různé energetické projevy, avšak z klidnou hlavou). V momentě kdy člověk cestuje nebo-li jinak, je mu to umožněno, je na to připraven.

Zmínil jsem ale důležitost zvládnutí strachů a svých myšlenek. Proč? Člověk je v prostoru, kde se ihned vše materializuje a pokud se člověk bojí, že tam na něj někdo číhá -> tak si to defacto vytvoří. Z toho pramenní veškeré nebezpečí, že má člověk strach a sám si nevědomě vytváří své případné problémy.
Pokud by člověk během své praxe OOBE se tam ocitl se situací či něčím, s čím by si nedokázal poradit, tak vždy může buď:
1) zavolat svého duchovního průvodce (jeho energie je tam neustále v pozadí s vámi)
2) zaměřit se na své fyzické tělo a pohyb s ním - např. pohyb prstu na noze.

Obecně ale platí, že nezažije nic na co není připraven. A v případě, že zažije, je to jen pro to, aby si uvědomil, že si to vlastně sám tvoří a naučil se s tím pracovat.

Tématiku "meziprostoru" popisuji zde: https://www.tompoutnik.cz/news/zakladni-astral-pohyb/ příp. v dalším článku zvládnutí svého strachu.

Přidat nový příspěvek