Diskuze

Základní Astrál

Ahoj Tome, dnes jsem si přečetl Tvé staré příspěvky na fóru o AC a uvědomil jsem si, že jsem byl v základním astrálu (dále jen ZA) už možná mnohokrát, ale až doteď jsem to asi nějak nedokázal rozklíčovat. Lucidní sny zažívám poměrně běžně, ale uvědomil jsem si že, zážitky ze ZA byly poněkud jiné. Přisuzoval jsem to prostě tomu, že LS jsou různé povahy a intenzity. Zážitek ze ZA povětšinou začínal pocitem že mé vědomí (Já) pomalu odplouvá z postele někam do prostoru, a ten prostor je většinou tmavý, tak jak to popisuješ v diskusi. Tedy jsem zcela vědomí bod bez těla který pluje pomalu v nekonečném temném prostoru. Poté jsem si přál že chci vidět a začal se pomalu objevovat vizuální svět. Bylo to mé rodné město. Poté jsem si asi rovněž přál tělo protože se zformovalo (téměř jsem to fyzicky pociťoval jak se "zhmotňuje") a já dopadl těžce na chodník. Nicméně vše to bylo nějaké jiné, nevím jak to popsat, snad skutečnější nebo energetičtější. Jestli jsem Tě dobře pochopil, tak to město bylo spíše konstrukcí mysli, protože jsem byl přesvědčen že zažívám LS, nikoliv AC. (Nebo jsem tam opravdu byl? :-)) Tím jsem to všechno nejspíš sám degradoval a tedy se ani nepokoušel někam vědomě přemístit "skokem" a podobně. Můj dotaz zní: Může se jednat o ZA ? Protože ten zážitek vždy začíná vyplutím vědomí z postele do temného prostoru. Nikdy jsem neviděl své spící tělo nebo pokoj natož abych se do něj vědomě vracel. Probuzení je náhlé tak jako u LS. Nicméně jak píšu, neuvědomoval jsem si že bych mohl být v ZA a prožívat plnohodnotné AC. Děkuji.

Přidat nový příspěvek