Diskuze

třetí oko

Ahoj Tome,
občas jsem mívám spánkovou paralýzu, dříve to byly děsivé zážitky, strašlivé pískání v uších, někdo na mě šahal, mluvily na mě hlasy a já se nemohla pohnout, křičet. Někde jsem četla, že se mám pomodlit nebo myslet na Ježíše, tak jsem to udělala a od té doby mám pokoj a z té spánkové paralýzy jsem se posunula k lucidním snům. Myslím, že jsem překonala vlastní strach a vždy když mi celým tělem prochází vibrace a cítím takový chlad a mám spánkovou paralýzu, tak už se nebojím, nesnažím se pohnout a stav využiju a pokouším se o lucidní sen a poté začnu "třetím okem" vidět různé věci, obrazy, a můžu si to podle myšlenek měnit, třeba vidím strom, tak pomyslím na jablka a hned se tam objeví krásně jasná červená jablka. Je to úžasné. Není to představa, vyloženě to vidím třetím okem, vše je velmi ostré, krásné, barvy jasnější než ve skutečnosti. Jsem při vědomí. Na cokoliv pomyslím, se mi začně objevovat, dokážu to myšlenkama ovlivnit, stačí pomyslet na nějakou věc a hned se mi tam začne objevovat, ale vše je jako na obraze a vždy cítím jakože mám doširoka otevřené oči, ale přitom vím, že ležím s očima zavřenýma a nacházím se na takové tenké hraně, když se jen o kousíček posunu jedním směrem, tak mi to zmizí a začnu se ze stavu probouzet přitom ještě tohle mi nepřijde jako lucidní sen. Třeba jsem pomyslela, že bych chtěla plavat s delfíny, ale ti delfíni se mi objevili jen vizuálně jako na papíře nebo na obraze nakreslení . Zajímalo by mě, co je tohle za stav, jestli s tím máš zkušenosti.
A když z té hrany sklouznu dalším směrem, ocitnu se v lucidním snu, scéna je většinou nějak daná, skoro pokaždé to bylo v noci na ulici, okolo nějací lidé, nebo v nějaké tmavé hospodě, klubu, ale nad tím LD už mám třeba jen částečnou kontrolu a není tam už vše tak jasné, spíše je to vždy v noci, tmavé a přijde mi, že se tím snem tak nějak potácím jakobych byla v přiopilém stavu. I když si uvědomuji že sním, nedokážu už to tak ovlivnit a někdy vlastně vůbec nevím co bych měla dělat, kam to směřovat. Protože když si třeba představím, že chci být na pláži, tak to mi nejde, ale dokážu věci částečně ovlivnit v tom daném LD .A potom se buď probudím, nebo ztratím to uvědomění, že to je LD a ten se stane normálním snem, kdy se tam dějí věci bez mého vědomého záměru. Také se mi stalo, že jsem byla jednou mimo tělo, vznášela jsem se nad postelí, kde jsem spala se synem a viděla jsem nás, bylo to také po spánkové paralýze, po vibracích, ale to byla jen chvilka tak 5 vteřin, tak vlastně nevím jestli to nebyl jen sen, ale byl to tak specifický zážitek, že myslím, že to nebyl jen sen a pak ještě jindy, při těch vibracích mě to jakoby vyšvihlo docela rychle do sedu samo jako jen mé astrální tělo, jinak jsem ležela. Tohle se mi stalo bez vědomého záměru samo, ne že bych o to usilovala. A potom jsem si říkala, že to zkusím vědomě pokusit se vycestovat a podařilo se mi jen jakobych se obracela vleže svým astrálním tělem, to jsem se už pokoušela o oddělení, ale pak se necítila připravená, tak to dál nešlo. Nemám moc ráda tmu a trochu se tmy bojím, tak proto jsem asi nepřipravená a taky se mi párkrát stalo, když jsem měla ty vibrace a byla vlastně v tom stavu kdy tělo spí a mysl je bdělá pomyslela na vycestování, tak jsem "uviděla" takovou lebku a nějaký hlas mi říkal "zemřeš", nebo "opravdu chceš zemřít". To mě vždycky zastrašilo. Chtěla jsem se zeptat co si o tom myslíš. Já jsem si říkala, že buď mám v sobě nějaké nevyřešené strachy, bloky a zrcadlí mi to tu lebku nebo také mě napadlo, že možná nejsem na dostatečné duchovní úrovni, abych mohla vycestovat a vibruji na nižších frekvencích a ta lebka je takové varování, že by to nemusel být pro mě zrovna dobrý zážitek. Taky jsem četla někde o nějakých strážcích prahu. Ty lucidní sny mám jen občas, a ne že bych se o to nějak snažila, většinou to je přes ty vibrace, spánkovou paralýzu, stavá se mi to samovolně, bez toho abych na tom nějak vědomě pracovala, ale když už ty vibrace přijdou, tak se o LD snažím, chtěla bych je mít častěji abych v nich mohla zkusit víc věcí a naučit se je víc ovládat a aby trvaly déle, tak jsem si říkala, že si začnu psát snový deník, abych na tom zapracovala. A také bych chtěla na sobě pracovat po duchovní stránce a někam se posunout, myslím, že zrovna tohle by pro mě mohla být cesta, když už se mi to několikrát podařilo vlastně samo, bez studování nějakých návodů a metod. Ještě jsem se chtěla zeptat jestli je možné i v LD požádat o duchovního průvodce, který by mi mohl ukázat cestu a něco mě naučit? Předem moc děkuji za odpověď.

Přidat nový příspěvek